Güncel Hurda Akü Fiyatları 2023 listesi piyasa koşullarında güncellenmiş halîdir. Güncel hurda akü alım fiyatları ile Jet Hurda olarak sizlere hizmet vermekteyiz.

Hurda Akü Çeşitleri1 KG Fiyatı1 Ton Fiyatı
#Hurda Akü Çeşitleri1 KG Fiyatı1 Ton Fiyatı
1Kuru Akü Hurdası1 kg hurda Kuru Akü fiyatı :23.50 TL1 ton Kuru Akü hurdası fiyatı :25,550.00 TL
2Sulu Akü Hurdası1 kg hurda Sulu Akü fiyatı :25.35 TL1 ton Sulu Akü hurdası fiyatı :26,250.00 TL
3Küçük Aküler1 kg hurda Küçük Akü fiyatı :24.20 TL1 ton Küçük Akü hurdası fiyatı :25,125.00 TL
4Büyük Aküler1 kg hurda Büyük Akü fiyatı :25.10 TL1 ton Büyük Akü hurdası fiyatı :26,015.00 TL

Hurda aküler, çevresel olarak zararlı maddeleri içerdiği için geri dönüşüme gönderilmeleri gereken önemli bir hurda metal türüdür. Hurda aküler geri dönüştürüldüğünde, içlerinde bulunan kurşun, plastik, asit gibi maddeler ayrıştırılarak yeniden kullanılabilir hale getirilir.

Hurda akü fiyatları, hurda akünün tipine, büyüklüğüne, kurşun oranına ve piyasa koşullarına bağlı olarak değişebilir. Şu anda hurda akü fiyatları kilogram başına ortalama 10-15 TL arasında değişebilir. Ancak, fiyatlar piyasa koşullarına ve hurda akünün kalitesine göre değişebilir.

Jet Metal Hurda gibi bir hurda metal satıcısı, müşterilerine rekabetçi fiyatlar sunarak, müşterilerin hurda akü geri dönüşüm sürecindeki ihtiyaçlarını karşılamaya yardımcı olabilir. Hurda akü satın almak veya satmak istiyorsanız, güvenli bir şekilde işlem yapmak için bir hurda metal satıcısı veya geri dönüşüm şirketiyle iletişime geçmeniz önerilir.

Hurda Akü Kilosu Ne Kadar? Hurda Akü Fiyatları

Sizde Hurda akü kilosu ne kadar diye araştırma içinde misiniz? Jet Hurda Metal olarak araştırmalarınıza en doğru alım fiyatları ile yardımcı oluyoruz. Hemen arayın hurda akünüz hakkında bilgi verin ve kilo fiyatı alın.

Sektörün lider firmalarından biri olarak her çeşit hurda akü alımı yapmaktayız. Güncel hurda akü fiyatları ile hurdalarınızı geri dönüşüme kazandırmaktayız. Aynı zamanda hurda akü alımı sonrası ödemenizi nakit yaparak müşteri memnuniyetini sağlıyoruz. Güvenilir ticaret anlayışı ile tüm ödemelerinizi elden yapmaktayız.

Hurda akü kilosu fiyatı, piyasa koşullarına, hurda akünün tipine, büyüklüğüne ve kurşun oranına bağlı olarak değişebilir. Hurda akülerin geri dönüştürülmesi, hem çevre hem de ekonomi açısından önemlidir. Hurda akülerin yeniden kullanılabilir hale getirilmesi, yeni malzemelerin üretimine ihtiyaç duyulmaması anlamına gelir. Bu da doğal kaynakların korunması ve enerji tasarrufu sağlanması anlamına gelir.

Firmamıza hurda akü satmak istiyor iseniz akü hurdalarınızı kg fiyatı ile alarak ödemenizi anında yapmaktayız. Adresten akü hurdası alımı yaparak sizlere en kısa sürede yardımcı oluyoruz. Hurda akü satmak için güvenilir firma arıyor iseniz hemen iletişime geçebilirsiniz.


2023
 hurda Akü Fiyatları

Jet Hurda Metal olarak 2023 hurda Akü Fiyatları ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Yüksek fiyat garantisi ile akü hurdanızı kg fiyatı ile almaktayız.


Hurda
 akü Amper Fiyatı

Hurda akü fiyatı, akünün amper değerine göre değişebilir. Genellikle, daha yüksek amper değerine sahip hurda akülerin kilogram başına fiyatı daha yüksek olabilir. Ancak, fiyatlar piyasa koşullarına ve hurda akünün kalitesine göre değişebilir.


Eski aküyü nereye Satabilirim

Eski aküler, geri dönüştürülebilir malzemeler içerdikleri için atık piller kapsamında değerlendirilirler ve özel bir şekilde bertaraf edilmesi gerekir. Bu nedenle, eski akülerinizi güvenli bir şekilde satmak için, Jet Hurda Metal ile görüşebilirsiniz.