Jet Hurda olarak güncel hurda çinko fiyatları ile hurda çinko alımı yapmaktayız. Çinko hurda alımı yapan size en yakın hurdacı firmasıyız. Elinizden bulunan hurda çinko vb. hurdaların alımını yüksek fiyat teklifi ile yapmaktayız. Hurda çinko fiyatları araştırıyor iseniz hurdacı firmamızdan fiyat teklifi almanızı öneriyoruz.

Sizlere güncel fiyatlar sunarak adresten mobil hurda alım hizmeti sunuyoruz. Hurdanızdan yüksek kazanç elde etmek için bizi arayabilirsiniz. Hurda çinko fiyatları 2023 ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Hurda Çinko Çeşitleri1 KG Fiyatı1 Ton Fiyatı
#Hurda Çinko Çeşitleri1 KG Fiyatı1 Ton Fiyatı
1Çinko Levha Hurdası1 kg hurda çinko levha fiyatı :37.50 TL1 ton çinko levha hurdası fiyatı :41,255.00 TL
2Hurda Çinko Külçe1 kg hurda çinko külçe fiyatı :54.45 TL1 ton çinko külçesi hurdası fiyatı :56,750.45 TL
3Çatı Söküm Çinkosu1 kg hurda çatı söküm sac çinkosu fiyatı :36.60 TL1 ton çinko çatı söküm hurdası fiyatı :41,215.00 TL

Hurda Çinkonun Kilosu Ne kadar? Hurda Çinko Fiyatları

Hurda Çinkonun Kilos Ne Kadar? hurdanız için fiyat mı araştırıyorsunuz Firmamızdan güncel hurda fiyatları teklifi alın sizlere yardımcı olalım.

Çinko hurdası fiyatları, piyasada yaşanan arz-talep dengesine ve diğer faktörlere bağlı olarak sürekli olarak değişiklik gösterebilmektedir. Bu nedenle, belirli bir fiyat vermek doğru olmaz. Ancak, jet hurda metal gibi hurda metal işi yapan firmalar, güncel piyasa fiyatlarına göre hurda çinko fiyatları hakkında bilgi verebilirler.

Hurda çinko, çeşitli endüstrilerde yaygın olarak kullanılan bir malzemedir. Özellikle inşaat, otomotiv, elektronik ve enerji sektörlerinde sıklıkla kullanılmaktadır. Hurda çinko, geri dönüştürülebilir bir malzeme olması nedeniyle çevresel açıdan da önem taşımaktadır.

Jet hurda metal gibi firmalar, hurda çinko alım satım işlemleri yapmaktadırlar. Hurda çinko fiyatı, genellikle kilogram veya ton başına hesaplanmaktadır. Fiyatlar, piyasa koşullarına göre değişebilir ve sürekli güncellenmektedir.

Hurda çinko fiyatı hakkında daha detaylı bilgi almak ve güncel fiyatları öğrenmek için, jet hurda metal gibi hurda metal işi yapan firmalarla iletişime geçebilirsiniz.

Çinko Hurdası Ne Kadar, Kaç TL, Kilogram Fiyatı Nedir?

Çinko fiyatları günlük ve haftalık olarak sürekli değişmektedir. Şu an güncel olarak çinko fiyatları 30-55 TL arası olarak değişmektedir. İşletmeniz için güncel hurda fiyatı alın sizlere güncel kilogram fiyatı ile yardımcı olalım.

Hurda Çinko Fiyatları
Hurda Çinko Fiyatları